Codzienność Na Nowo

O mnie

Hej… Nazywam się Aneta Szwagulińska i Witam Cie w moim świecie.
Gdzie zawsze jest dobry czas na nowe.

Jeżeli szukasz pomysłu na nowy początek w swoim życiu to dobrze trafiłaś. Chętnie pokażę Ci jak uporządkować finanse, uspokoić ciało i ducha, oraz zadbać o dom i przestrzeń wokół. A przy tym znaleźć czas na rodzinę i dla siebie samej.

Kim jestem, skąd się tu wzięłam i dlaczego do Ciebie piszę ?

Jak już wspominałam mam na imię Aneta. Wielkimi krokami, a może nawet już coraz mniejszymi zbliżam się do swoich trzydziestych urodzin. Jednak nadal nie odczuwam tego ile mam lat. Czuje się nadal młodo i ciałem i duchem. Od kiedy skończyłam 19 lat wyprowadziłam się z domu i tak oto rozpoczęłam swoje dorosłe samodzielne życie. Nowy dom, nowa praca, nowy związek, to były dla mnie momenty na nowe etapy w życiu. Każdy nauczył mnie czegoś innego. Z każdego wyciągnęłam wnioski na przyszłość. Dziś mądrzejsza i silniejsza, każdy nowy początek otwieram z nadzieją na fajniejsze jutro. Czy było trudno ? Kto powiedział, że będzie łatwo. W życiu trzeba się namęczyć by coś zdobyć. Warto jednak walczyć do samego końca. Nie odklepuj w mate zbyt szybko, bo może się okazać ze oddałaś walkę walkowerem, a mogłaś ją jeszcze wygrać.

Dlaczego piszę do Ciebie w rodzaju żeńskim ? Wybaczcie Panowie, ale swoje teksty kieruje głównie do Pań, które tak jak ja zaczynają na nowo, i na nowo, i na nowo. Jak w „dniu świstaka”.

Dla kogo to wszystko ? A no dla Niej. Panna Zuzanna zwana na codzień Suzi. Moja mała gwiazda i przyszła „yutuberka”. Marzy oczywiście też o byciu „archeolożką”, mamą, i robi milion rzeczy na raz. Jak mawiają „każda sroczka swój ogonek chwali”.

Zapraszam Cie na stronę Współpraca jeżeli chcesz dowiedzieć się
jak możesz się ze mną skontaktować lub współpracować.